Telewizja hotelowa

Nowoczesna telewizja hotelowa - podkręć ofertę swojego obiektu i wyprzedź konkurencję!

Podczas wakacji czy podróży służbowych goście oczekują, że ich ulubione programy będą im towarzyszyć również poza domem, a możliwość obejrzenia transmisji z ważnego wydarzenia sportowego na miejscu, w komfortowych warunkach, potrafi być nawet decydująca przy wyborze obiektu. To właśnie dlatego bezawaryjna, przyjazna i atrakcyjna dla gości telewizja hotelowa powinna być podstawowym punktem w ofercie zarówno niewielkich pensjonatów, jak i dużych centrów wypoczynkowych, które każdego roku odwiedzają tysiące osób.

 

Dzisiaj, w połączeniu z Internetem oraz urządzeniami mobilnymi, stanowi ona przede wszystkim funkcjonalne centrum multimedialne zapewniające rozrywkę po intensywnym zwiedzaniu, szaleństwie na stoku czy wielogodzinnych wyprawach w góry. Fachowo zaprojektowany system telewizji hotelowej to rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na komfort gości oraz wpiera pracę personelu. Każdy obiekt hotelowy jest inny, potrzebne są więc indywidualne rozwiązania, z jednej strony skrojone do potrzeb użytkowników, z drugiej natomiast uwzględniające lokalne uwarunkowania techniczne i środowiskowe. Profesjonalnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiednich konfiguracji sprzętowych: szczególnie ważny jest między innymi właściwy dobór telewizorów o bardzo dobrej jakości dźwięku i obrazu z dostępem do wi-fi, technologii w salach konferencyjnych, czy połączeń bezprzewodowych między systemami.

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na wyciągnięcie ręki

Telewizory hotelowe mogą być zarządzane, monitorowane i programowane z jednego serwera, bez konieczności wchodzenia do pokoi. Dzięki możliwości zdalnego, centralnego zarządzania treściami wyświetlanymi na ekranach w pokojach, odpowiednio skonfigurowany system pozwala na prezentowanie oferty poprzez informowanie gości o dostępnych usługach.

Oferujemy Państwu kompleksowe wykonawstwo nowoczesnych systemów od A do Z w oparciu o współczesne standardy.

Dobieramy najlepsze rozwiązania techniczne w oparciu o rozmiar i specyfikę obiektu. Uwzględniamy również lokalne uwarunkowania, wymagania właścicieli oraz potrzeby gości hotelowych. Zapewniamy materiały wraz z usługą montażu i udzielamy gwarancji na wszystkie zrealizowane usługi.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

kontakt