Instalacje Antenowe

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi gwarantujące odbiór radiowo-telewizyjny w różnego rodzaju obiektach.

Obiektach zarówno przeznaczonych do użytku przez Klientów indywidualnych, jak i w hotelach, pensjonatach i obiektach gastronomicznych.

 

Wykonane przez nas instalacje antenowe są jednocześnie estetyczne i funkcjonalne, a w razie potrzeby można je bez trudu rozbudować. Podczas ich projektowania zwracamy szczególna uwagę na to, aby poszczególne elementy były ze sobą w 100% kompatybilne. Klientom możemy zagwarantować, że każdy zamówiony u nas system będzie charakteryzować się wysoką trwałością i opierać się obciążeniom mechanicznym wynikającym ze złych warunków atmosferycznych, takich jak wiatr i burze.

 

Profesjonalne instalacje antenowe wykonane przez firmę z ponad 10-letnim doświadczeniem

 

Przy realizacji tego rodzaju nowoczesnych systemów zapewniamy przede wszystkim fachowe doradztwo i optymalne bezpieczeństwo użytkowania. Wykonujemy dostosowane do potrzeb instalacje anten satelitarnych i cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, z dojazdem bezpośrednio pod wskazany adres w godzinach dogodnych dla Klienta. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Wykorzystując ogromną wiedzę specjalistyczną zgromadzoną na przestrzeni lat, realizujemy usługi montażowe w najdogodniejszych miejscach, gwarantując możliwie jak najlepsze parametry odbioru.

 

Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. Rozprowadzamy instalacje antenowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wykonujemy nowe systemy od podstaw, a także naprawiamy i modernizujemy już istniejące instalacje antenowe:

  • indywidualne w budynkach jednorodzinnych
  • zbiorcze w budynkach wielorodzinnych i użyteczności publicznej
  • AZART
  • oraz zaprojektowane specjalnie pod kątem telewizji hotelowej

Liczy się dla nas indywidualne podejście do Klienta, w trosce o jego najwyższą satysfakcję stosujemy tylko materiały wysokiej jakości. 

Mamy wieloletnie doświadczenie i udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat oferty i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla konkretnego obiektu!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

kontakt