Wideodomofony

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy naszym klientom sprzęt teletechniczny, a także złożone systemy alarmowe.

Naszą specjalizacją są urządzenia monitoringowe – ich sprzedaż, instalacja oraz serwis.

 

Jedną z oferowanych przez naszą firmę usług jest montaż wideodomofonu do domu. Urządzenia te gwarantują wysoką jakość transmitowanego obrazu oraz umożliwiają rozmowę z osobą, która chce wejść do danego obiektu. Kamera znajduje się przy wjeździe na posesję lub wejściu do budynku, natomiast podgląd z systemem otwierania zamków zwykle instaluje się przy drzwiach wejściowych, wewnątrz obiektu.

 

Taki montaż ma zapewnić ochronę domu przed wizytami niechcianych osób trzecich. Sprzęt znajdujący się na zewnątrz wykonany jest z materiałów, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu żaden upał, deszcz czy zamieć śnieżna nie zakłócą transmisji między poszczególnymi elementami urządzenia. Odpowiednio skalibrowany głośnik gwarantuje czysty dźwięk, dzięki któremu bez problemu zrozumiemy rozmówcę.

Profesjonalne wideodomofony do domu

Oferowana przez naszą firmę instalacja wideodomofonu wykonywana jest przez specjalistów, którzy mają dziesięcioletnie doświadczenie w swojej pracy. Nasze kwalifikacje potwierdza bogate portfolio zrealizowanych do tej pory projektów, a także liczne nagrody, wyróżnienia, dyplomy i licencje, uzyskane przez firmę. Rzetelnie podchodzimy do obsługi naszych klientów, dlatego montaż zakupionego sprzętu idzie u nas w parze z jego pełnym serwisem pogwarancyjnym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

kontakt