Systemy alarmowe i monitoring

Naszym zawodowym priorytetem

jest dostarczenie klientom skutecznych i profesjonalnych rozwiązań, dzięki którym mogą poczuć się w pełni bezpiecznie. Wykonujemy wydajne oraz niemal w stu procentach bezawaryjne systemy alarmowe i monitoringu. Nasz niezawodny sprzęt składa się z kamer, rejestratorów obrazu oraz wideodomofonów. Służy do nadzoru obiektów budowlanych, usługowych, przemysłowych, a także magazynów, gospodarstw domowych i prywatnych posesji.

 

Zespół naszych doświadczonych pracowników zapewnia pomoc w zakresie programowania całej instalacji oraz stałe wsparcie techniczne. Oferujemy sprawny montaż systemów monitoringu i alarmowych zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy także fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

 

Współpracujemy ze znanymi i cenionymi na rynku producentami. Dzięki temu stworzyliśmy zaawansowane technologicznie rozwiązania, które poprawiają nie tylko bezpieczeństwo sieci biznesowej, ale także jej prędkość. To za sprawą chmury nasi klienci mogą zarządzać nią z dowolnego miejsca na świecie.

Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania

Wykonujemy kompleksowe systemy alarmowe i monitoringu. Pomagamy wybrać najlepsze oraz indywidualne rozwiązania.

Obsługa osób prywatnych i firm. Oferujemy montaż:

Specjalistycznych kamer,

 wideodomofonów, rejestratorów obrazu

 

Wykonujemy oraz montujemy specjalistyczny sprzęt monitorujący i alarmujący dla różnego rodzaju obiektów. Oferujemy niezawodne kamery, wysokiej jakości rejestratory obrazu, a także bezawaryjne wideodomofony. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy również fachowe wsparcie w zakresie programowania systemów.

Zabezpieczanie systemem alarmowym różnego rodzaju obiektów

 

Nasze zaawansowane technologicznie systemy monitorujące i alarmujące pozwalają skutecznie zabezpieczyć różnego rodzaju obiekty, w tym handlowe, usługowe i przemysłowe. Nasz specjalistyczny sprzęt doskonale sprawdzi się także w przypadku prywatnych posesji i gospodarstw domowych. Nasi doświadczeni doradcy pomagają klientom wybrać odpowiedni typ kamer i rejestratorów obrazu.

Programowanie i wsparcie techniczne systemów teletechnicznych

 

Nasze nowoczesne systemy teletechniczne wymagają wcześniejszego zaprogramowania. Oferujemy w tym zakresie kompleksowe i fachowe doradztwo. Co więcej, nasi klienci mogą liczyć na stałe wsparcie techniczne i serwisowe. To nasz specjalistyczny sprzęt pozwala skutecznie nadzorować różnego rodzaju obiekty.

Wykonujemy kompleksowe instalacje sieci komputerowych.
Projektujemy, wdrażamy i modernizujemy rozwiązania sieciowe. Instalacja sieci bezprzewodowych Wi-Fi, konfiguracja połączeń, ustawienia kontroli dostępu, dobór routera i odpowiednich urządzeń końcowych aby zoptymalizować jakość połączeń.

Zapewniamy wsparcie techniczne.

Ponadto oferujemy

Rozbudowa sieci WiFi o dodatkowe funkcje klasy Enterprise.

Zaawansowane rozwiązania w celu poprawy bezpieczeństwa i szybkości sieci

Profesjonalne rozwiązania sieci biznesowej Omada,

pozwalające monitorować i zarządzać siecią z dowolnego miejsca dzięki chmurze.

Tworzymy indywidualne rozwiązania, budowa systemów od A do Z. W ofercie posiadamy sprzęt najlepszych producentów jak również rozwiązania budżetowe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

kontakt